دانلود فایل*پیشینه ومبانی نظری بیماری عروق کرونر*

پیشینه ومبانی نظری بیماری عروق کرونر,مبانی نظری بیماری عروق کرونر,پیشینه نظری بیماری عروق کرونر,پیشینه ومبانی نظری, بیماری عروق کرونرپیشینه ومبانی نظری بیماری عروق کرونر|31010325|bc|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پیشینه ومبانی نظری بیماری عروق کرونر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دارای 23 صفحه وبا فرمت ورد و قابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی و فارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل ::

بر اساس اطلاعاتی که از پژوهش های همه گیر شناسی بر می آید(دنولت ،1997،سارافینو،1384) ،بیماریهای قلبی – عروقی در ایالات متحده ، در راس علل مرگ قرار دارد.
و در اکثر ممالک صنعتی نیز چنین است و در کنار سرطان و سکته مغزی از علل اصلی مرگ در جهان است .این بیماریها از عوامل مربوط به رفتارها ،عادات و شیوه های زندگی افراد تاثیر می پذیرند .کاپلان و همکاران (1382)تعداد بیماران مبتلا به بیماری قلبی در آمریکا را 17 میلیون نفر دکر نموده اند،که 11 میلیون نفر آنها به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا هستند .
براساس نظر انجمن قلب آمریکا هر سال در حدود 5/1 میلیون نفر آمریکایی دچار سکته قلبی می شوند و بیش از 3/1 درصد آنان معمولا پیش از رسیدن به بیمارستان جان می بازند .حدودا نیمی از قربانیان سکته قلبی ، زمانی بیش از دو ساعت طول می کشد تا به بیمارستان برسند ، و گاه این زمان تا چندین ساعت هم می رسد (یارزبسکی و همکاران ،1994، به نقل از خوسفی و همکاران ،1386).

سارافینو (2001)براساس پژوهش های همه گیر شناسی ، بیماری عروق کرونر را بیماری جوامع پیشرفته دانسته چرا که در این جوامع از یک طرف افراد سالمند بیشتر وجود دارند و از طرف دیگر عوامل مخاطره مانند فربهی ، کم تحرکی و تنیدگی بیشتری در آنها مشاهده می شوند .

همگام با آمارهای کشور های صنعتی ، در کشورهای شرق مدیترانه و خاورمیانه – مانند ایران – بیماریهای قلبی یک مشکل عمده بهداشتی و اجتماعی به شمار می رود که ابعاد آن به سرعت در حال افزایش است . در بررسی هایی که بصورت پراکنده انجام شده ، نسبت مرگ ناشی از بیماری های قلبی در ایران ،25 تا 45 درصد گزارش شده است .
طبق آمار گزارش شده از منطقه 13 تهران در سال 1380 ، 8/8 درصد مردان و 7/12 زنان این منطقه به بیماری قلبی مبتلا بودند . اداره آمار و خدمات ماشینی معاونت پژوهشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در سال 1374 میزان شیوع بیماری های ایسمیک قلب را در کل کشور 28/69 درصد گزارش نموده است .از کل مرگ و میر های کشور در سال 1375، 745550 مورد مربوط به بیماری کرونری قلب بوده که این رقم 89/35 درصد کل مرگ و میرها را شامل می شود(سعیدی ، 1383،خوسفی و همکاران ، 1386).


مطالب دیگر:
📃دانلود پاورپوینت زیگورات چغازنبیل📃دانلود پاورپوینت ژلاتین ماهی📃دانلود پاورپوینت ژن📃دانلود پاورپوینت ساختار ترانزیستورهای دوقطبی یا پیوندی BJT📃دانلود پاورپوینت سازمان کاتالیزوری📃دانلود پاورپوینت سازمان كامپیوتر📃دانلود پاورپوینت سازمان های ارائه دهنده بهداشتی درمانی در جهان📃جزوه آموزشی نانو در صنعت فولاد📃ارزش افزوده اقتصادی📃ارزشیابی شایستگی کارکنان📃استراتژیهای تولید📃صکوک جعاله📃برون سپاری فعالیت ها📃بهینه سازی کلونی مورچه📃توسعه و طراحی محصول📃چیدمان ماشین آلات و تجهیزات کارخانه📃حلقه های کنترل کیفیت📃سیستم مدیریت HSE📃رفتار سازمانی مثبتگرا📃سازمانهای مجازی📃فرایند تشخیص برای بالندگی سازمان📃فعالیت های ترفیعی و تشویقی📃قابلیت ها و ساختار سیستم ها و نرم افزارهای مدیریت زنجیره تامین📃مدل های پیش بینی ورشکستگی📃مدیریت پسماندهای صنعتی